KONTAKTY

Proutěný svět
tel: +420 721 046 699
napište nám
Výdej zásilek dle dohody

NEJPRODÁVANĚJŠÍ


» Jak vybrat a pověsit obraz
Výběr a návod jak pověsit obraz

Pověšení a Výběr obrazu

Ač si každý může myslet že pověšení obrazu je jednoduchá věc, může se stát že tomu nemusí být vždy tak. Pro předejití zbytečným problémům a urychlení Vaši práce doporučuji přečíst následující informace.

1) Vždycky si vybírejte obraz dle vaších možností. Před samotnou koupí Vám doporučuji vybrat místo kam obraz pověsíte a dle psaných rozměrů u každého obazu si vyzkoušejte zda je možné obraz do Vašich prostor rozměrově zařadit.Z vlastních designerských zkušeností Vím že každá zeď v domu má mít nějaký lesk, aby se neztrácela a nebyla doslova "holá", což dokážete pověšením buď obrazu nebo jiné dekorace, dále pak by měl obraz kontrastovat s pozadím což Vám vytvoří neuvěřitelnou dekoraci vašeho domova. Většina nabízených obrazů lze kombinovat jak do moderních tak i do usedlých interiérů. Proto se nemusíte bát kombinovat jakékoliv motivy. Krása obrazů spočívá v tom nebát se experimentovat s vaši nápaditostí.

2) Při koupi obrazu si spočítejte z kolika částí se obraz skládá. Každá část obrazu má 2 úchytky na zadní straně, což znamená že budete potřebovat 2ks hmoždinek a 2 ks háčků na 1 díl obrazu,jelikož nejsou součástí balení.

Příklad: u 5dílného obrazu budete potřebovat 10ks hmoždinek a 10ks háčků

-je nutné rozmyslet se kam obraz pověsíte. Pokud máte doma sádrokartonové zdi je nutné koupit speciální hmoždinky do sádrokartonu. Pokud máte standartně zděné, stačí hmoždinky do obyejného zdiva.

3)Před samotným vrtáním otvoru pro hmoždinku se ujistěte, že v daném místě nevede elektroinstalace nebo jakékoliv rozvody, abyste předešli zbytečným problémům.

4) Pro co nejpřesnější uchycení si rozměřtě vzdálenost středů úchytek na zadní straně obrazu a přeneste ji na zed. Doporučuji použít vodováhu čímž docílíte absolutní rovinu aby jeden háček nebyl výš než druhý. Pokud splníte všechny tyto kroky Váš obraz padna na Vaši zeď jako vyšitý.

Nezbývá mi nic než popřát hodně štěstí a doufám že Vám naše obrazy budou dělat jenom radost.....

M2U5ZTY